Bc. Miroslav Martínek

Pojišťovací specialista na výhodné povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění nemovitostí (včetně průmyslových staveb) a domácností i jiné specifické druhy pojištění na Českolipsku pro podnikatele i nepodnikatele. Pojištěním se aktivně zabývá již od roku 2011 ke vší spokojenosti klientů především v okrese Česká Lípa.

V případě zájmu o výhodné pojištění v oblasti Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň, Doksy, Jestřebí, Zahrádky, Holany, Stvolínky, Staré Splavy, Zákupy, Horní Libchava, Stružnice, Horní PoliceDěčín, Žandov, Cvikov, Kravaře, Verneřice, Kozly, Kvítkov, Sosnová, Sloup v Čechách, Volfartice, Velká Bukovina, Starý Šachov, Skalice u České Lípy, Provodín, Chotovice, Radvanec, Okrouhlá, Blíževedly, Svor, Brniště, Dubnice, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Janov, ManušiceStráž pod Ralskem a jinde na Českolipsku neváhejte pojišťovacího agenta kontaktovat prostřednictvím následujícího kontaktního formuláře.

Kontakt

Bakaláře Miroslava Martínka můžete také kontaktovat přímo na telefonním čísle 607 956 371 nebo emailem na martinek@financni-poradenstvi.com. Schůzku s pojišťovacím agentem lze domluvit v naší kanceláři v centru České Lípy nebo v Dolní Libchavě.